Dodaj ofertę
Szukaj ofert

O naszej firmie

Piękno ma swój adres

ALKAVISIT.COM

Nasza prezentacja wideo

Nasza misja. Nasze cele.

Żyjemy z pasji do turystyki i podróżowania. Wiemy, że osobisty stosunek do swojej pracy przekłada się jakością ofert, a my kochamy swoją pracę i dlatego oddajemy Wam najwyższą jakość! Z zapałem szukamy ofert, które sprawią Wam największą satysfakcję.

Portal ALKAVISIT udostępnia wygodną prezentację najlepszych i zawsze aktualnych ofert dla planujących wyjazd. Koncentrujemy się na budowaniu prostych relacji pomiędzy podmiotami oferującymi sprzedaż produktów i usług branży turystycznej, a ich odbiorcami. Ufamy, że nasze propozycje i rozwiązania spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników naszego portalu.
Zapraszamy...

Tworzenie platformy - niezwykłe doświadczenie!

12480
godzin pracy
3590
rozesłanych ankiet
145
spotkań i konsultacji
2700
wypitych filiżanek kawy

Ciągle się rozwijamy – udoskonalamy ofertę, przygotowujemy nowe projekty, rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną. A to nie jest nasze ostatnie słowo...

Dlaczego właśnie my?

Elegancja nie jest obfitością prostoty. Jest to brak złożoności.

Gwarancja najlepszej usługi

Proponujemy unikalne rozwiązania, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, szybkim działaniem i przyjaznością dla użytkowników platformy.

Profesjonalizm i styl

Cechuje nas różnorodność; tworząc i rozwijając oprogramowanie, stale poszerzamy nasz zespół specjalistów z dziedziny IT i turystyki.

Uczciwe zasady

Nie pobieramy płatności za rezerwacje. Nie stosujemy mechanizmów płatnego pozycjonowania ofert. Każdego traktujemy na identycznych zasadach!

Potrzebujesz więcej informacji

Wdzięczni będziemy za wszelkie konstruktywne uwagi na temat działania platformy ALKAVISIT
oraz zamieszczonych w niej informacjach - będziemy je uważnie analizowali i postaramy się zastosować najciekawsze propozycje.

Skontaktuj się z nami